when will stendra be available skin care medicine
interrupting cheap viagra viagra resumed vertically MKS Orkan Sochaczew • OrkanSochaczew.PL • piłka nożna • rugby



KS ORKAN WSPIERAJA
http://www.sochaczew.pl

http://gmina.e-sochaczew.pl

http://eco-service.com.pl

http://www.klaudiusz-trans.pl/

http://promyksochaczew.pl

http://taniekupowanienet.shoparena.pl/

http://mosir.sochaczew.pl

http://www.mars.com/poland/pl/index.aspx

http://bestchem.com.pl

http://conradd.dl.interia.pl/

http://lesneskrzaty.info.pl

http://bigway.pl

http://hegor.pl

http://sarens.pl



http://spc.pl

http://galeriatop.pl

http://bakoma.pl

http://dinstal.pl

   Sezon 2004/2005 - Liga Okręgowa - Płock


Stoją od lewej: kierownik Marecki Stanisław, Radzio Paweł, Łukawski Robert, Myczka Rafał, Radzio Tomasz, Szatkowski Tomasz, Wójcik Daniel, trener Grzybowski Andrzej.

Klęczą: Cieślak Mariusz, Łukawski Ireneusz, Adamczewski Piotr, Machciński Cezary, Botorowicz Emil, Wojciechowski Marcin.

Trener:
Grzybowski Andrzej

Kierownik:
Marecki Stanisław

Bramkarze:
Radzio Paweł
Zalejski Łukasz
Wittan Łukasz

Zawodnicy z pola:
Radzio Tomasz
Sabalski Daniel
Szatkowski Piotr
Botorowicz Emil
Łukawski Ireneusz
Łukawski Robert
Wójcik Daniel
Myczka Rafał
Machciński Cezary
Sikora Marcin
Wróblewski Artur
Różycki Krzysztof
Fornalski Marcin
Cieślak Mariusz
Adamczewski Piotr
Znajdek Adrian
Młyński Paweł
Wojciechowski Marcin
Jagiełło Dariusz (z Bakoma-Ikar Bielice od VIII 2004)
Frank Piotr (z Bakoma-Ikar Bielice od VIII 2004)
Szatkowski Tomasz (z Bakoma-Ikar Bielice od VIII 2004)
Pawlak Michał (z juniorów od VIII 2004)
Białobrzeski Damian (powrót do drużyny od VIII 2004)
Wojciechowski Rafał (od VIII 2004 odszedł do Unia Iłów)
Kowalczyk Paweł (od VIII odszedł do Utrata Pawłowice)
Makowiecki Marcin (nie podjął treningów)
Dąbrowski Daniel (nie podjął treningów)
Sobolewski Jakub (nie podjął treningów)

Mecze towarzyskie przed runda:

1 - Huragan Bodzanów 2:7 Orkan (P.Szatkowski 3, Różycki 2, Fornalski, T.Szatkowski)
2 - Orkan 2:0 Ursus Warszawa (P.Szatkowski, T.Radzio)
3 - Żyrardowianka Żyrardów 3:5 Orkan (P.Szatkowski 3, Fornalski 2)
4 - Piast Piastów 3:3 Orkan (Wójcik 2, T.Radzio)
5 - Orkan I 2:3 Orkan II (P.Szatkowski 2) / (Adamczewski 2, Białobrzeski)
6 - Orkan 1:1 Widok Skierniewice (Adamczewski)

Runda jesienna:

1 - Zryw Bielsk 0:1 Orkan (Wójcik)
2 - Orkan 1:0 Wicher Cieszewo (Adamczewski)
3 - Orkan Lelice 0:2 Orkan (Wójcik, P.Szatkowski)
4 - Orkan 1:1 Wisła Duninów (Adamczewski)
5 - Mazowsze II Płock 2:1 Orkan (Adamczewski)
6 - Orkan 2:1 Bzura Chodaków (Cieślak, Różycki)
7 - Orzeł Goleszyn 0:2 Orkan (Cieślak, Wójcik)
8 - Orkan 7:0 Świt Staroźreby (P.Szatkowski 4, R.Łukawski 2, Wójcik)
9 - Luszynianka Luszyn 0:3- Orkan (P.Szatkowski, R.Łukawski, I.Łukawski)
10 - Orkan 2:1 ULKS Ciółkowo (Wróblewski, Adamczewski)
11 - Błękitni Gąbin 2:0 Orkan
12 - Orkan 7:1 Roltex Białkowo (T.Radzio 2, Wójcik, P.Szatkowski, Adamczewski, Wróblewski, Cieślak)
13 - Orkan 1:0 Stoczniowiec Płock (Cieślak)

Tabela po rundzie jesiennej:


Mazovia Płock zmieniła nazwę na Mazowsze II Płock przed sezonem.

Mecze towarzyskie przed rundą:

1 - Milan Milanówek 2:0 Orkan
2 - LKS Chlebnia 1:3 Orkan (Wójcik, Machciński, P.Szatkowski)
3 - Seniorzy Orkana 10:0 Juniorzy Orkana
4 - Orkan 3:4 Pelikan II Łowicz (Szatkowski 2, Wójcik)
5 - MKS Kutno 2:1 Orkan (Cieślak)
6 - Orkan 3:2 Widok Skierniewice (Machciński, Różycki, T.Szatkowski)
7 - LZS Zduny 2:3 Orkan (Machciński, P.Szatkowski, Opolski)

Runda wiosenna:

14 - Orkan 12:1 Zryw Bielsk (P.Szatkowski 3, Różycki 2, Wójcik, Cieślak, Mitręga, T.Radzio, Fornalski, samobójcze 2)
15 - Wicher Cieszewo 0:1 Orkan (P.Szatkowski)
16 - Orkan 9:0 Orkan Lelice (Różycki 4, Adamczewski 2, Wójcik 2, Machciński)
17 - Wisła Duninów 2:3 Orkan (Różycki, Machciński, Cieślak)
18 - Orkan 5:1 Mazowsze II Płock (Różycki 2, Machciński, Adamczewski, Wójcik)
19 - Bzura Chodaków 2:1 Orkan (Machciński)
20 - Orkan 10:1 Orzeł Golszyn (Wójcik 4, Radzio 3, Adamczewski, Różycki, Wojciechowski)
21 - Świt Staroźreby 1:4 Orkan (Różycki, Wójcik, P.Szatkowski, R.Łukawski)
22 - Orkan S. 3:0 (vo) Luszynianka Luszyn3:0
23 - ULKS Ciółkowo 1:8 Orkan (Różycki 2, P.Szatkowski 2, Cieślak, Wójcik, Fornalski, Botorowicz)
24 - Orkan 4:2 Błękitni Gąbin (Różycki 2, P.Szatkowski, Wójcik)
25 - Polonia Radzanowo 0:1 Orkan (P.Szatkowski)
26 - Stoczniowiec Płock 0:1 Orkan (Wójcik)

Tabela końcowa:


Roltex Białkowo połączył się z Polonią Radzanowo i występuje pod ta drugą nazwą.

Puchar Polski woj. mazowieckiego:

Runda 2 - Błękitni Korytów 2:1 Orkan (R.Łukawski)



   Lista newsów
» Oldboje Bzury wygrali z Orkanem [0]
» Remis seniorów Orkana [0]
» Wyniki drużyn młodzieżowych [0]
» Trzeci turniej rocznika U-9 [0]
» Oldboje wygrywają z Milanem [0]
» Wyniki drużyn młodzieżowych [0]
» Orkan przegrał 0:1 [0]
» VII kolejka klasy B [0]
» Bardzo wysoka wygrana Oldbojów [0]
» Wyniki drużyn młodzieżowych [0]
» Relax lepszy od Orkana [0]
» Drugi turniej rocznika U-9 [0]
» Oldboje przegrali w Grodzisku [0]
» Wyniki drużyn młodzieżowych [0]
» Pierwsze zwycięstwo Seniorów [0]

   Logowanie
Login:
Hasło:

  Zarejestruj się!
  Zapomniałem hasło.

   Zdjęcie tygodnia

03.08.2014 Mecz towarzyski seniorów Orkan - Korona Wejsce.

   Forum

   Historia

   Statystyki


Strona Główna | Księga Gości | Kontakt | Galeria      ©   2006-2009 Orkan Sochaczew. Wszelkie prawa zastrzeżone.                                    
Skup samochodów, skup aut